Limonádový Joe - termíny a místa představení

Nevíte, kde budeme hrát příště Limonádového Joa? Sledujte tento průběžně aktualizovaný článek!

Ukázalo se totiž, že Facebookový modul, vložený do těchto stránek, kde interaktivně na představení upozorňujeme, se nechová a nezobrazuje všem, tak jak má. A je tedy na místě na představení upozornit i jinak. Nuže...

Ještě několik pravidel tohoto článku.

 

  1. 1) Nahoře bude vždy nejbližší představení a již proběhlá představení budeme promazávat.
  2. 2) Mohou přibývat zájezdy v průběhu - stále oslovujeme nové štace. Stejně tak mohou přibývat nové informace, které průběžně dolaďujeme, jako je například čas a místo vystoupení.
  3. 3) Ve výjmečných případech se může stát, že bude zájezd zrušen (onemocnění v souboru, problémy na straně organizátora). U takového zájezdu napíšeme před datum, kdy měl proběhnout ZRUŠENO. A promažeme ho ve chvíli, kdy datum uběhne. V závorce případně uvedeme, zda je zájezd zrušen bez náhrady, anebo bude nový termín).
  4. 4) V programu uvádíme i akce spojené s Limonádovým Joem, kde budeme například jen zpívat - takové akce nejsou vytučněné.
  5. 5) Protože program slouží také pro herce, kdyby náhodou zapomněli, kdy a kde hrajeme, uvádíme i soukromé akce. Ty mají před sebou napsané SOUKROMÁ AKCE a nejsou vytučněné.

 

Nuže podruhé...

AKTUALIZOVANÉ TERMÍNY A MÍSTA VYSTOUPENÍ LIMONÁDOVÉHO JOA  

 

• sobota 1. září 2018, Vysoké Mýto, slavnostní derniéra na nádvoří M klubu, čas upřesníme

 

(statistika stavu minulých vystoupení: odehráno 18, zrušeno 2, ukázky 3)