S písní na rtech přichází Liomnádový Joe

pozvanka01 myto web

Po dlouhém zkoušení se s novou hrou se zpěvy blížíme k premiéře. Přijďte se podívat na Limonádového Joa v podání našeho souboru! 

 

Byla jen otázka času, kdy komedie z pera Jiřího Brdečky, která brázdí česká jeviště již déle než půl století, dorazí do Vysokého Mýta. V Šemberově divadle ji můžete shlédnout v režijním nastudování Jakuba D. Kočího a Petra Klofandy, a to se známými filmovými melodiemi (Whisky, to je moje gusto!, Arizóna...), ale i s těmi, které se na plátno nedostaly (Dostavník, Fešný knír...). Celkem 12 písní v nové úpravě z úst vysokomýtských herců a příběh alkoholuprostého pistolníka, který brání čest a spravedlnost.

 

Hlavní role Limonádového Joa se ujal Pavel Pešek, jeho múzy Winniefred Míša Kotrbová, arizónské pěnice Tornádo Lou Tereza Dejdarová, majitele baru Douga Badmana Petr Chalupník, padoucha Grimpa Miroslav Bezdíček, otce Winniefred Petr Stráník a zákeřného Horáce Badmana Jakub D. Kočí.

 

Nenechte si ujít třeskutou kombinaci gagů, drsných rvaček a krásných kankánových tanečnic, která je ostřejší něž paprikovaný pitralon - oblíbený to Grimpův nápoj.

 

  • Vstupenky budou k dostání v předprodeji na: www.mklub.cz

 

joe plakat WEB