Rušný víkend aneb 3 představení

Tento víkend nás čekají celkem 3 představení, tak doufáme, že alespoň na některá dorazíte! Dvakrát hrajeme Noc na Karlštejně a dále pomáháme drobným divadlem při vernisáži v Regionálním muzeu.

Milí divadelní přátelé!Tento víkend jsme si pro vás připravili celkem tři představení...

 

Sobota 19. března od 18.00 hodin:
Noc na Karlštejně - úspěšný muzikál, který hrajeme již druhou sezónu. Tentokrát s ním vyrážíme na zájezd do Police na Metují. Pokud to máte blízko, přijďte si zazpívat známé filmové písničky a pobavit se při nesmrtelné zápletce. O tom, že se muzikál divákům líbí, svědčí nejen velký zájem o jeho uvedení, ale také výroční cena města Vysoké Mýto, kterou si vysloužila za ztvárnění jedné z hlavních rolí Aleny herečka Tereza Dejdarová. I na ní se můžete v sobotu v Polici a v neděli v Chrudimi těšit!

 

Neděle 20. března od 14.00 hodin:
V rámci výstavy Vysokomýtský sport pořádané Regionálním muzeem ve Vysokém Mýtě (přímo v prostorách muzea na adrese A. V. Šembery 125) předvedou tři naši herci - Petra Vtípilová, Milena Kvapilová a Jakub D. Kočí - asi dvacetiminutovou improvizaci podle knihy Edudant a Fraucimor od Karla Poláčka. O vtipné situace rozhodně nebude nouze!

 

Neděle 20. března od 19.00 hodin:
Noc na Karlštejně - další zájezd s tímto muzikálem bude do divadla Karla Pippicha v Chrudimi.

 

Těšíme se na viděnou!